Home

prototype Noord herhaling ms v hokeji celkove poradie nike Heup melodie Brutaal

Nemecký pohár hokej 2023 ▶️ Program Slovensko, výsledky

Sagan zhodnotil 10.etapu: Bočný vietor a časté útoky. Bol to nervózny deň |  Huste.tv | Najnovšie športové správy
Sagan zhodnotil 10.etapu: Bočný vietor a časté útoky. Bol to nervózny deň | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Svetový pohár: Petra Vlhová vypadla v super-G v Crans Montane | Šport.sk

Petra Vlhová sa pred zjazdom vo Val-d'Isère necíti na svahu dobre | Šport.sk

Futsal EURO 2022 ☑️ Slovensko, program, tabuľky a výsledky | BetArena.sk

PARALYMPIONIK

Športky.sk | Šport, výsledky a športové správy z celého sveta

Svetový pohár: Petra Vlhová dnes v slalome nemala nárok, vyhrala  nezastaviteľná Shiffrinová
Svetový pohár: Petra Vlhová dnes v slalome nemala nárok, vyhrala nezastaviteľná Shiffrinová

MS v alpskom lyžovaní [2023 Courchevel] ⛷️ výsledky, Vlhová | BetArena.sk

Veľký súboj o cyklistickú Ligu majstrov vrcholí. Dotýka sa aj Petra Sagana

Bore v záverečnej etape vyšla taktika: Najlepšia obrana je útok,  pochvaľoval si Sagan | Športky.sk
Bore v záverečnej etape vyšla taktika: Najlepšia obrana je útok, pochvaľoval si Sagan | Športky.sk

Jasná 2021 výsledok slalom: Petra Vlhová skončila na druom mieste, vyhrala  Mikaela Shiffrinová
Jasná 2021 výsledok slalom: Petra Vlhová skončila na druom mieste, vyhrala Mikaela Shiffrinová

Okolo Slovenska: Nico Denz ovládol kráľovskú druhú etapu

MS v severskom lyžovaní 2023 Planica: program, výsledky | BetArena.sk

Svetový pohár: Petra Vlhová v super-G v Garmisch-Partenkirchene na 10.  mieste, triumfovala Lara Gutová-Behramiová | Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová v super-G v Garmisch-Partenkirchene na 10. mieste, triumfovala Lara Gutová-Behramiová | Šport.sk

SP Flachau 2023 [lyžovanie dnes] LIVE ❄️ program a výsledky | BetArena.sk

Sapara Si Zachytal: Briti Nepotrebovali Na Slovákov Ani Murrayho | PDF

Svetový pohár: Wellinger triumfoval v Lake Placid, Tschofenig sa dočkal  prvého pódia
Svetový pohár: Wellinger triumfoval v Lake Placid, Tschofenig sa dočkal prvého pódia

Okolo Slovenska: Peter Sagan hodnotí 4. etapu | Šport.sk

Euro Hockey Tour 2022 ✔️ program, turnaje, termíny ▷ výsledky | BetArena.sk

Výsledky zápasov - MS v hokeji 2023 | Šport.sk

Semmering 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky |  BetArena.sk
Semmering 2022 ❄️ SP v alpskom lyžovaní: Vlhová, program, výsledky | BetArena.sk

Sagan prišiel, videl a zvíťazil na Okolo Slovenska: Fanúšikovia mi dodali  veľa energie | Športky.sk
Sagan prišiel, videl a zvíťazil na Okolo Slovenska: Fanúšikovia mi dodali veľa energie | Športky.sk

Okolo Slovenska 2020 | SPORTNET

Vlhová v Super G na 6. mieste. Vyhrala opäť Shiffrinová | Huste.tv |  Najnovšie športové správy
Vlhová v Super G na 6. mieste. Vyhrala opäť Shiffrinová | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Petra Vlhová obrovský slalom ženy 1. kolo ONLINE Kronplatz lyžovanie dnes  LIVE NAŽIVO
Petra Vlhová obrovský slalom ženy 1. kolo ONLINE Kronplatz lyžovanie dnes LIVE NAŽIVO

Svetový pohár: Petra Vlhová - výsledok zjazdu vo Val d'Isere | Šport.sk